[email protected] +370 690 72187

TECHNINIAI PARAMETRAI

Medžiagiškumas
Korpusas su dangteliu pagaminti iš gipso kompozito mišinio. Specialios technologijos mišinys yra ypač tvirtas ir atsparus mechaninėms apkrovoms.
Difuzoriaus tvirtinimas
Difuzorius tvirtinamas prie gipskartonio lubų montažiniais klijais. Priklijuotas difuzorius tampa vientisa lubų konstrukcijos detalė, tai padeda apsisaugoti nuo įtrūkimų.
Dangtelio tvirtinimas
Dangtelis tvirtinamas keturių pramoninio stiprumo magnetų. Reguliavimo varžtais sureguliuojamas dangtelio lygis. Patikima unikalaus užrakto technologija apsaugo dangtelį nuo nukritimo.
Pajungimo diametras
Difuzorius galite rinktis su 125mm ir 100mm pajungimais. Tai dažniausiai naudojami diametrai privačių namų vėdinimo sistemose.
Oro srautas
Dėka ištobulintų difuzoriaus aerodinaminių savybių maksimalus oro srautas net 85m3/h. Esant poreikiui reguliuoti oro srautą naudojamos INNO sklendės, jos montuojamos į difuzoriaus vidų.
Kokioms luboms tinka
Difuzorius tinkamas visų tipų gipsokartonio luboms. Montuojamas tiek vieno, tiek dviejų gipskartonio sluoksnių lubose.

PASIPRIEŠINIMAS [Pa]


GARSAS [dB]


IŠMATAVIMAITurite klausimų?

Su malonumu pakonsultuosime visais Jus dominančiais klausimais. Skambinkite telefonu +370 690 72187 arba susisiekite elektroninių paštu [email protected]. Primename jog užsakant penkis ar daugiau difuzorių pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!