[email protected] +370 690 72187

MONTAVIMO INSTRUKCIJA

1. Angos paruošimas
Montavimo instrukcija-1
Gipskartonio lubose išpjaunama apvali skylė pagal difuzoriaus žiedo diametrą (pvz.: 220mm). Po angos išpjovimo būtina švariai nuvalyti dulkes virš gipskartonio.
2. Ortakio prijungimas
Montavimo instrukcija-2
Jei difuzoriaus prijungimui naudojama lanksti gofra, užmaukite gofrą ant difuzoriaus movos ir pritvirtinkite (tinka metalinės sąvaržos arba plastikiniai dirželiai).
3. Difuzoriaus klijavimas
Montavimo instrukcija-3
Ant difuzoriaus laikiklių užtepkite montažinius klijus. Įkiškite difuzorių per lubose išpjautą skylę ir priklijuokite difuzorių prie gipskartonio. Difuzorius turėtų būti lygiai su lubomis arba išlindęs 0.1mm-0.3 mm.
4. Difuzoriaus glaistymas
Montavimo instrukcija-4
Tarpas tarp difuzoriaus ir gipskartonio užglaistomas taip kaip ir gipskartonio siūlės (rekomenduojame.: Knauf "Uniflott" glaistą).  Glaistomus sujungimus rekomenduojame sutvirtinti stiklo audiniu.
5. Difuzoriaus dažymas
Montavimo instrukcija-5
Difuzoriaus gipso kompozito medžiagos igeriamumo savybėmis yra artima gipskartonio plokštei, todėl gaminys dažomas tais pačiais dažais kaip ir lubos. Dažomas kartu su lubomis, visada dažomas visas difozoriaus padas (nuėmus dangtelį) ir pats dangtelis.
6. Dangtelio reguliavimas
Montavimo instrukcija-6
Difuzoriaus dangtelį rekomenduojame sureguliuoti taip, kad būtų vienoje plokštumoje su lubomis. Esant poreikiui reguliuoti oro srautą rekomenduojame naudoti INNO sklendes. Jas galime papildomai sukomplektuoti su difuzoriais.

MONTAVIMO VIDEO

Turite klausimų?

Su malonumu pakonsultuosime visais Jus dominančiais klausimais. Skambinkite telefonu +370 690 72187 arba susisiekite elektroninių paštu [email protected]. Primename jog užsakant penkis ar daugiau difuzorių pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!